Przejście do sekcji:

 • Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Uczestnicy projektu wzięli udział w spotkaniu pt. „Warsztat teatralny dla osób niepełnosprawnych – przygotowanie imprezy integracyjnej Mikołajki”. Zajęcia prowadził animator kultury. Zobaczcie co się działo !

  Czytaj więcej
 • Andrzejki - czas wróżb i przepowiedni

  Andrzejki - czas wróżb i przepowiedni

  Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.  Dnia 29 listopada 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie odbyła się również Zabawa Andrzejkowa dla dzieci. Zobaczcie sami !

  Czytaj więcej
 • Dodatek elektryczny od 1 grudnia 2022 r.

  Dodatek elektryczny od 1 grudnia 2022 r.

  Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego można składać w gminie właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej. Wniosek można składać w terminie od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 01 lutego 2023 r. i wynosi on jednorazowo 1.000 zł. Koniecznie przeczytaj szczegóły !

  Czytaj więcej
 • 21 listopada - Dzień pracownika socjalnego

  21 listopada - Dzień pracownika socjalnego

  Z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na dzień 21 listopada wszystkim Pracownikom służb społecznych, a w szczególności pracownikom socjalnym składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

  Czytaj więcej
 • logo GOPS Obrowo

  Dodatek węglowy - nowelizacja ustawy

  Z dniem 03 listopada 2022 roku nastąpiły kolejne zmiany dotyczące dodatku węglowego oraz dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła. Prosimy o zapoznanie się z informacjami !
  Czytaj więcej
 • zielona żarówka z trawy

  Informacje o zamrożeniach cen prądu od 01.01.2023r.

  Od 1 stycznia 2023 r. zostaną zamrożone ceny prądu dla tych, którzy utrzymają zużycie w określonych limitach. Sprawdź szczegóły !

  Czytaj więcej
 • Projekt "Droga do aktywności"

  Projekt "Droga do aktywności"

  W dniu 29 października 2022 roku odbyło się piąte spotkanie w ramach projektu „Droga do aktywności” dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Bawiliśmy się świetnie ! Zobaczcie co się działo !

  Czytaj więcej
 • Sprzedaż węgla: warto przygotować sobie kopię informacji o przyznanym dodatku węglowym

  Sprzedaż węgla: warto przygotować sobie kopię informacji o przyznanym dodatku węglowym

  W naszej gminie nie przyjmujemy jeszcze wniosków o zakup paliwa stałego. Planujemy, że przyjmowanie wniosków rozpoczniemy w przyszłym tygodniu – po tym, kiedy podpiszemy ze spółką PGE Paliwa umowę na sprzedaż węgla. Do wniosku konieczne będzie załączenie kopii informacji o przyznanym dodatku węglowym. Można sobie ją już przygotować: otrzymać w GOPS lub wydrukować z e-maila.

  Czytaj więcej
Przejdź do początku strony