Przejście do sekcji:

 • Złóż wniosek o wypłatę dodatku gazowego

  Złóż wniosek o wypłatę dodatku gazowego

  Informujemy, że od dnia 1 lutego 2023 roku przyjmujemy wnioski o wypłatę refundacji podatku VAT za dostarczone paliwa gazowe w 2023 r. 
  Wnioski przyjmujemy codziennie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, Aleja Lipowa 27 oraz w Dziale Świadczeń Rodzinnych w Dobrzejewicach 54 A, w godzinach pracy urzędu, tj.
  w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.15 – 15.15,
  w piątki w godz. 7.15 – 14.15
  we wtorki w godz. 7.15 -16.15.

  Czytaj więcej
 • Życzenia noworoczne

  Życzenia noworoczne

  Życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego Roku !
  Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszystkim dużo spokoju, spełnienia marzeń, życzliwości i nadziei na lepsze czasy!
  Życzą Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie
  Czytaj więcej
 • kartka świąteczna

  Wesołych Świąt

  Bóg się rodzi, moc truchleje. Niech Pan prowadzi Was, nawet przez najgorszą zawieje. Niech obdarzy Nas, swoją opieką i łaskami, cieszcie się radosnymi chwilami. Wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia! Życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

  Czytaj więcej
 • Wigilia 2022

  Wigilia 2022

  W dniu 20.12.2022 r. odbyła się Wigilia dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie. Uśmiechy na twarzach jakie wywołaliśmy były dla nas ogromną radością. Niech te święta będą dla nas wszystkich piękne i spokojne, życzymy przede wszystkim zdrowych świąt !!

   

  Czytaj więcej
 • Spotkanie mikołajkowe

  Spotkanie mikołajkowe

  Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie zorganizowali "Przedświąteczne integracyjne spotkanie", które odbyło się w dniu 16 grudnia 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie. Było to niezwykłe spotkanie. Zobaczcie sami !

  Czytaj więcej
 • Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej Edycja 2023

  Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej Edycja 2023

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie otrzymał dofinansowania na realizację Programu  pn. „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” – edycja 2023, finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego. Dofinansowanie 100% – 1 057 576,000 zł

  Czytaj więcej
 • Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  W okresie od 1 stycznia 2023 roku do 23 czerwca 2023 roku dzieci i młodzież z terenu Gminy Obrowo objęte będą wsparciem w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Prosimy o składanie wniosków w tutejszym ośrodku w miesiącu styczniu 2023 roku.

  Czytaj więcej
 • Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Uczestnicy projektu wzięli udział w spotkaniu pt. „Warsztat teatralny dla osób niepełnosprawnych – przygotowanie imprezy integracyjnej Mikołajki”. Zajęcia prowadził animator kultury. Zobaczcie co się działo !

  Czytaj więcej
Przejdź do początku strony