Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Życzenia noworoczne

  Życzenia noworoczne

  Życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego Roku !
  Niech Nowy Rok 2023 przyniesie wszystkim dużo spokoju, spełnienia marzeń, życzliwości i nadziei na lepsze czasy!
  Życzą Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie
 • kartka świąteczna

  Wesołych Świąt

  Bóg się rodzi, moc truchleje. Niech Pan prowadzi Was, nawet przez najgorszą zawieje. Niech obdarzy Nas, swoją opieką i łaskami, cieszcie się radosnymi chwilami. Wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia! Życzą pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

 • Wigilia 2022

  Wigilia 2022

  W dniu 20.12.2022 r. odbyła się Wigilia dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie. Uśmiechy na twarzach jakie wywołaliśmy były dla nas ogromną radością. Niech te święta będą dla nas wszystkich piękne i spokojne, życzymy przede wszystkim zdrowych świąt !!

   

 • Spotkanie mikołajkowe

  Spotkanie mikołajkowe

  Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie zorganizowali "Przedświąteczne integracyjne spotkanie", które odbyło się w dniu 16 grudnia 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie. Było to niezwykłe spotkanie. Zobaczcie sami !

 • Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej Edycja 2023

  Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej Edycja 2023

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie otrzymał dofinansowania na realizację Programu  pn. „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” – edycja 2023, finansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Solidarnościowego. Dofinansowanie 100% – 1 057 576,000 zł

 • Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  W okresie od 1 stycznia 2023 roku do 23 czerwca 2023 roku dzieci i młodzież z terenu Gminy Obrowo objęte będą wsparciem w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Prosimy o składanie wniosków w tutejszym ośrodku w miesiącu styczniu 2023 roku.

 • Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Projekt "Droga do aktywności" cz.6

  Uczestnicy projektu wzięli udział w spotkaniu pt. „Warsztat teatralny dla osób niepełnosprawnych – przygotowanie imprezy integracyjnej Mikołajki”. Zajęcia prowadził animator kultury. Zobaczcie co się działo !

 • Andrzejki - czas wróżb i przepowiedni

  Andrzejki - czas wróżb i przepowiedni

  Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem.  Dnia 29 listopada 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie odbyła się również Zabawa Andrzejkowa dla dzieci. Zobaczcie sami !

 • Dodatek elektryczny od 1 grudnia 2022 r.

  Dodatek elektryczny od 1 grudnia 2022 r.

  Wniosek o wypłatę dodatku elektrycznego można składać w gminie właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby składającej. Wniosek można składać w terminie od dnia 1 grudnia 2022 r. do dnia 01 lutego 2023 r. i wynosi on jednorazowo 1.000 zł. Koniecznie przeczytaj szczegóły !

 • 21 listopada - Dzień pracownika socjalnego

  21 listopada - Dzień pracownika socjalnego

  Z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego przypadającego na dzień 21 listopada wszystkim Pracownikom służb społecznych, a w szczególności pracownikom socjalnym składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony