Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • logo programu 500+

  Wypłata świadczenia wychowawczego 500+

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie informuje, iż świadczenie wychowawcze 500+ należne za miesiąc październik bieżącego roku zostało wypłacone w dniu dzisiejszym 18 października 2021 r

 • Światowy dzień zdrowia psychicznego

  Światowy dzień zdrowia psychicznego

  10 października obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
  Ważne jest aby zwrócić uwagę na problem związany z promowaniem zdrowia psychicznego i profilaktyką zaburzeń psychicznych oraz co najważniejsze zapewnienie potrzebującym fachowej opieki zdrowotnej.
   
   
 • spacerujacy seniorzy

  Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

  Z okazji międzynarodowego dnia osób starszych wszystkim SENIOROM składamy najlepsze życzenia uśmiechu, pogody ducha i zdrowia.

  Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie

 • logo programu 500+

  Wypłata świadczenia wychowawczego 500+

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie informuje, iż świadczenie wychowawcze 500+ należne za miesiąc wrzesień bieżącego roku zostało wypłacone w dniu dzisiejszym 20 września 2021 r

 • Wycieczka do Warszawy

  Wycieczka do Warszawy

  W sierpniu pracownicy Ośrodka Pomocy w Obrowie zorganizowali dwudniową wycieczkę do Warszawy dla dzieci z gminy Obrowo. Temat przewodni wycieczki brzmiał: „Przyszłość i nowoczesność stolicy Polski z zajęciami profilaktycznymi – NIE DAJ SIĘ TROLOWAĆ” 

 • logo programu 300+

  Zmiana terminu spotkania z pracownikiem ZUS

  Spotkanie z pracownikiem ZUS zostało przeniesione na 31.08.2021 r w godzinach 8.00-11.00. Za utrudnienia przepraszamy.

 • Dobry start 300+

  Dobry Start 300+

  Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Uprawnione osoby mogą złożyć wniosek o świadczenie 300+ w ramach Programu „Dobry start”. Świadczenie to wypłaca ZUS. W związku z powyższym zapraszamy do skorzystania z pomocy pracownika ZUS przy złożeniu wniosku „Dobry Start” tzw. 300+. Dyżur pracownika ZUS będzie miał miejsce w poniedziałek 30.08.2021r. w godzinach 8.00 – 11.00 w GOPS w Obrowie – filia Dobrzejewice 54 A.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony