Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • dwie niewidome dziewczynki grające w chinczyka w towarzystwie asystenta

  Projekt „ Droga do aktywności” wystartował !

  Pierwsze spotkanie w ramach projektu dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Droga do aktywności” już za nami. W dniu 30 maja 2022 roku spotkaliśmy się wspólnie z 12 uczestnikami projektu oraz z 6 osobami z otoczenia w Świetlicy Wiejskiej w Sąsiecznie. Sprawdź co się działo !

 • strażak trzymający kask

  Dzień strażaka

  Każdy strażak codziennie ryzykuje, samego siebie innym ofiaruje, na ratunek pędzi bez wahania, za to dziś składamy podziękowania!

 • Mężczyzna w okularach grający w szachy

  Projekt "Droga do aktywności"

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie realizuje projekt pt. „Droga do aktywności” Zapraszamy do udziału osoby z niepełnosprawnością ! Sprawdź szczegóły!

 • Projekt "Cała naprzód - czas na zmiany"

  Projekt "Cała naprzód - czas na zmiany"

  Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w projekcie "Cała naprzód - czas na zmiany". Jest to projekt dla osób bezrobotnych mieszkających na terenie naszej gminy. Sprawdź szczegóły !

 • logo programu 500+

  Wypłata świadczenia wychowawczego 500+

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie informuje, iż świadczenie wychowawcze 500+ należne za miesiąc kwiecień bieżącego roku zostało wypłacone w dniu 14 kwietnia 2022 r
 • ręce

  Wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w okresie wakacji letnich Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w Kasie. Sprawdź szczegóły!

 • Mężczyzna plecie koszyk z wikliny

  Warsztaty „Rozwijamy swoją aktywność wśród lokalnego społeczeństwa”

  Zapraszamy na warsztaty „Rozwijamy swoją aktywność wśród lokalnego społeczeństwa.Warsztaty wikliniarskie oraz rzeźbiarskie dedykowane są dla osób z niepełnosprawnością do 25 roku życia.Organizatorem jest Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą. Sprawdź szczegóły!

Stronicowanie

Przejdź do początku strony