Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • palące się drewno w kominku

  Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła

  Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła. Wnioski przyjmujemy codziennie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, Aleja Lipowa 27 oraz w Dziale Świadczeń Rodzinnych w  Dobrzejewicach 54 A, w godzinach pracy urzędu. Sprawdź szczegóły !

 • Odwołujemy wtorkowe dyżury

  Odwołujemy wtorkowe dyżury

  Gminny Ośrodek Pomocy w Obrowie informuje, że dyżury na dodatek węglowy (odbywające się we wtorki w godzinach od 10:00 do 18:00) zostają wstrzymane do odwołania. Sprawdź gdzie można złożyć wniosek !

 • logo urzędu gminy

  Złóż wniosek online

  Portal obrowo.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez Internet bezpośrednio na skrzynkę ePUAP Urzędu Gminy bądź Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrowie. Zapraszamy do zapoznania się z nowym udogodnieniem.

 • telefon komurkowy na tle niebiesko żółtej flagi

  mObywatel i документ Дія пл - це простий спосіб ідентифікувати себе (показати дані) практично в кожній життєвій ситуації.

  Що таке Diia.pl і для чого він потрібен? Перевірте!
 • Wycieczka do Wrocławia

  Wycieczka do Wrocławia

  W sierpniu pracownicy Ośrodka Pomocy w Obrowie zorganizowali trzydniową wycieczkę do Wrocławia dla dzieci z gminy Obrowo. Temat przewodni wycieczki brzmiał: „Odkryj Hrabstwo Kłodzkie z zajęciami profilaktycznymi – Słów kilka o złych nawykach”. Przeżyj to z nami jeszcze raz !

 • Psycholog

  Psycholog

  Masz kłopot z podjęciem ważnej decyzji?, przeżywasz kryzys?, z lękiem patrzysz w przyszłość? etc., spotkaj się z psychologiem. Psycholog, to osoba, która zrozumie, pomoże uporządkować myśli, spojrzeć z dystansu na problem. Wspólnie poszukacie rozwiązań najlepszych dla Ciebie. Sprawdź szczegóły !

 • Przyjmujemy wnioski na dodatek węglowy

  Przyjmujemy wnioski na dodatek węglowy

  Od 17 sierpnia rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek węglowy. Komu przysługuje dodatek węglowy? Ile wynosi dopłata? Gdzie i w jakiej formie złożyć wniosek? Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku znajdują się w dalszej części informacji.

 • Dodatek węglowy – jesteśmy przygotowani, czekamy na rozporządzenie

  Dodatek węglowy – jesteśmy przygotowani, czekamy na rozporządzenie

  11 sierpnia prezydent RP podpisał ustawę o dodatku węglowym. Obecnie czekamy na rozporządzenie, które określi wzór wniosku. Spodziewamy się go na początku przyszłego tygodnia. Wnioski o dodatek będziemy przyjmować codziennie, dodatkowo pracownicy GOPS od wtorku 23 sierpnia we wszystkie wtorki będą pełnić popołudniowe dyżury w godzinach 10.00 – 18.00 następujących miejscowościach: w Brzozówce, Dobrzejewicach, Łążynie II, Obrowie, Sąsiecznie, w Osieku nad Wisłą i w Silnie.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony