Przejście do sekcji:

Treść strony - Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wydawanie zaświadczeń do programu "Czyste Powietrze"

  Wydawanie zaświadczeń do programu "Czyste Powietrze"

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że osoby fizyczne, które zamierzają składać wnioski o przyznanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (zwanego dalej „NFOŚiGW”) lub z wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej (zwanych dalej „WFOŚiGW), w tym w ramach Części 2 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” (zwanego dalej „programem”) mogą zgłaszać się do tut. instytucji w celu uzyskania zaświadczenia. Szczegółowe informacje, oraz wzór wniosku znajdują się z zakładce "Czyste Powietrze"

 • Rusza Program "Wspieraj Seniora" !

  Rusza Program "Wspieraj Seniora" !

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie informujemy, że  Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej  uruchomiło program "Wspieraj Seniora", który w okresie pandemii ma pomóc seniorom w codziennym funkcjonowaniu. Program jest skierowany do osób powyżej 70 roku życzia.

 • Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Publikacja “Osobisty plan awaryjny”, która opracowana została we współpracy Centrum Praw Kobiet, Fundacji Feminoteka i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z przeznaczeniem dla osób doświadczających przemocy w rodzinie, które w okresie epidemii i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się mogą poszukiwać pomocy i wsparcia.

 • Nowe numery telefonów

  Nowe numery telefonów

  W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, pracownicy GOPS Obrowo poszerzają swoją dostępność dla potrzebujących mieszkańców poprzez udostępnienie większej ilości telefonów, dzięki którym łatwiej będzie się z nami skontaktować.

 • Informacje dotyczące COVID-19

  Informacje dotyczące COVID-19

  Jak wygląda procedura gdy zauważysz u siebie objawy charakterystyczne dla COVID-19 i zgłosisz się do lekarza pierwszego kontaktu? Co dzieje się z chorym, który otrzyma pozytywny wynik testu, a nie jest samodzielny? Sprawdź!
 • Młodzież z uniesionymi dłońmi podczas zachodu słońca

  Kolonie 2020

  W tym roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie podobnie jak w latach poprzednich, czynnie uczestniczył w zorganizowaniu jak największej liczbie dzieci z terenu naszej gminy, możliwości skorzystania z różnych form letniego wypoczynku.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony