Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności Top

Aktualności Top

 • palące się drewno w kominku

  Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła

  Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania innych źródeł ciepła. Wnioski przyjmujemy codziennie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie, Aleja Lipowa 27 oraz w Dziale Świadczeń Rodzinnych w  Dobrzejewicach 54 A, w godzinach pracy urzędu. Sprawdź szczegóły !

 • Przyjmujemy wnioski na dodatek węglowy

  Przyjmujemy wnioski na dodatek węglowy

  Od 17 sierpnia rozpoczynamy przyjmowanie wniosków na dodatek węglowy. Komu przysługuje dodatek węglowy? Ile wynosi dopłata? Gdzie i w jakiej formie złożyć wniosek? Szczegółowe informacje oraz wzór wniosku znajdują się w dalszej części informacji.

 • Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  W okresie od 1 września 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku dzieci i młodzież z terenu Gminy Obrowo objęte będą wsparciem w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Prosimy o składanie wniosków w tutejszym ośrodku w miesiącu wrześniu 2022 roku.

 • Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Publikacja “Osobisty plan awaryjny”, która opracowana została we współpracy Centrum Praw Kobiet, Fundacji Feminoteka i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z przeznaczeniem dla osób doświadczających przemocy w rodzinie, które w okresie epidemii i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się mogą poszukiwać pomocy i wsparcia.

Przejdź do początku strony