Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności Top

Aktualności Top

 • Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  Obiady w szkole dla dzieci i młodzieży

  W okresie od 1 września 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku dzieci i młodzież z terenu Gminy Obrowo objęte będą wsparciem w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności. Prosimy o składanie wniosków w tutejszym ośrodku w miesiącu wrześniu 2021 roku.

 • Rusza Program "Wspieraj Seniora" !

  Rusza Program "Wspieraj Seniora" !

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie informujemy, że  Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej  uruchomiło program "Wspieraj Seniora", który w okresie pandemii ma pomóc seniorom w codziennym funkcjonowaniu. Program jest skierowany do osób powyżej 70 roku życzia.

 • Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Doświadczasz przemocy? Koniecznie przeczytaj!

  Publikacja “Osobisty plan awaryjny”, która opracowana została we współpracy Centrum Praw Kobiet, Fundacji Feminoteka i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie z przeznaczeniem dla osób doświadczających przemocy w rodzinie, które w okresie epidemii i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się mogą poszukiwać pomocy i wsparcia.

 • Nowe numery telefonów

  Numery telefonów pracowników GOPS

  W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną, pracownicy GOPS Obrowo poszerzają swoją dostępność dla potrzebujących mieszkańców poprzez udostępnienie większej ilości telefonów, dzięki którym łatwiej będzie się z nami skontaktować.

Przejdź do początku strony