Przejście do sekcji:

Treść strony - Dział pracy socjalnej i administacji Obrowo

Dział administracji

Kierownik

Renata Kwiatkowska
kom.720 828 530
tel. 56 678 60 22 wew. 127
pok. nr 13
e-mail: rkwiatkowska@gopsobrowo.pl

Zastępca Kierownika

Małgorzata Górna
kom. 720 828 168
tel. 56 678 60 22 wew. 127
pok. nr 13
e-mail: mgorna@gopsobrowo.pl
(zastępstwo Kierownika, realizacja świadczeń z pomocy społecznej)

Główna Księgowa

Iwona Żylińska
tel. 56 678 60 22 wew. 151
pok. nr 20
e-mail: izylinska@gopsobrowo.pl

Inspektor ds. obsługi kancelaryjnej, kadr i dodatków mieszkaniowych

Danuta Słomkowska
tel. 56 678 60 22 wew. 131
kom. 720828242
pok. nr 14
e-mail: gops@gopsobrowo.pl
(sprawy z zakresu: obsługi sekretariatu, kadr, dodatków mieszkaniowych, dodatku energetycznego)

Podinspektor ds. realizacji świadczeń z pomocy społecznej

Dominika Tomczyk
tel 56 678 60 22 wew. 131
kom. 720828242
pok. nr 14
e-mail: dtomczyk@gopsobrowo.pl
(sprawy z zakresu: Karty Dużej Rodziny, realizacji świadczeń z pomocy społecznej)

Dział pracy socjalnej

Usługi opiekuńcze

Małgorzata Piechowicz
kom. 720828602
e-mail: gpiechowicz@gopsobrowo.pl

Sylwia Rentflejsz
e-mail: srentflejsz@gopsobrowo.pl
kom. 720 828 478

tel 56 678 60 22 wew. 132
pok. nr 12

Specjalistyczne usługi opiekuńcze (SUO), Koordynator ds. dostępności

Weronika Rumińska
tel 56 678 60 22 wew. 132
kom. 720828569
pok. nr 12
e-mail: wruminska@gopsobrowo.pl

 

Aleksandra Haglauer
tel 56 678 60 22 wew. 156
kom. 720828016
pok. nr 15
e-mail: ohaglauer@gopsobrowo.pl

Pogłębiona praca socjalna

Ewa Kosztowna
e-mail: ekosztowna@gopsobrowo.pl
kom. 720828386

Katarzyna Murawska
e-mail: pracasocjalna@gopsobrowo.pl
kom. 720828464

Katarzyna Zakrzewska
e-mail: kzakrzewska@gopsobrowo.pl
kom. 720828498

tel. 56 678 60 22 wew. 299
pok. nr 16

Dział realizacji świadczeń

Aleksandra Zdrojewska
e-mail: azdrojewska@gopsobrowo.pl
kom. 603391900

Katarzyna Zakrzewska
e-mail: kzakrzewska@gopsobrowo.pl
kom. 720828498

Sylwia Rentflejsz
e-mail: srentflejsz@gopsobrowo.pl
kom. 720 828 478

tel. 56 678 60 22 wew. 156
pok. nr 15
(sprawy z zakresu pomocy finansowej tj. : zasiłek stały, zasiłek okresowy, zasiłek celowy oraz posiłki w szkole)

Asystenci rodziny

Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
kom. 603 772 934
e-mail: ichechlowska@gopsobrowo.pl

Natalia Gładyszewska
kom. 720 828 922
e-mail: ngladyszewska@gopsobrowo.pl



Przewodnicząca Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
w Obrowie

Aleksandra Zdrojewska
tel. 56 678 60 22 wew. 156
pok. nr 15
e-mail: zi@obrowo.pl

Pracownicy Obrowo

drukuj całą stronę

Przejdź do początku strony